Spotkania modlitewno-formacyjne Wspólnoty odbywają się w każdy wtorek, oprócz trzeciego wtorku miesiąca. Rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 19.00 w dolnym kościele w parafii pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie.
 

Następnie w grupach rozważamy Słowo Boże, a potem dzielimy się tym, co trafiło do naszych serc. Regularnie adorujemy Najświętszy Sakrament. Zawsze tydzień po Wieczorze Uwielbienia spotykamy się na wspólnej agapie i integracji.  To najważniejsze spotkania, wokół których koncentruje się nasza Wspólnota.

Jeśli chcesz przystąpić do naszej Wspólnoty, przyjdź we wtorek o godz. 19.00 na spotkanie modlitewne, a my, razem z Duchem Świętym, pomożemy Ci rozeznać, do jakiej diakonii posyła Cię Pan Jezus.

„Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.” 1 Tes 5, 16-18

Kim jesteśmy?

Jesteśmy uczniami, studentami, ludźmi pracującymi.

Jesteśmy księżmi, siostrami zakonnymi, rodzicami, mężami, żonami, narzeczonymi.

Mamy kilkanaście lat, ale i kilkadziesiąt.

Co nas łączy?

UWIELBIENIE!

Nasza Wspólnota składa się z ludzi, przyjmujących swoje życie jako Boży plan. Ludzi ufających, że wszystko co ich spotyka, jest efektem Bożej Miłości, a każda sytuacja dzieje się nie bez powodu. Ludzi chcących żyć wiarą konsekwentną, Słowem Bożym, sakramentami, przykazaniami.

Życie naszej Wspólnoty koncentruje się na comiesięcznych Wieczorach Uwielbienia, na których uwielbiamy Pana, poprzez modlitwę, śpiew, grę na instrumentach, taniec uwielbienia. Jednak nasze uwielbienie nie ogranicza się tylko do jednego dnia w miesiącu. Wielbimy Boga całym naszym życiem codziennym, naszymi uczynkami, naszymi talentami, naszą modlitwą.

Zapraszamy Ciebie do naszej Wspólnoty – Wspólnoty Żywego Kościoła. Nie jest ważne, czy teraz masz dobry czas i wszystko w Twoim życiu się układa, czy też nie widzisz sensu życia, a każdy nowy dzień jest gorszy od następnego.

Bóg jest Miłością! Przyjdź Go z nami uwielbiać a On wypełni wszystkie pragnienia Twojego serca!