Nowe miejsce, nowi ludzie! Zapraszamy Cię do nas!

Spotkania modlitewno-formacyjne Wspólnoty odbywają się w każdy wtorek, oprócz trzeciego wtorku miesiąca. Rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 19.00 w kościele pw. Św. Stanisława BM w Rzeszowie.

Formacja członków naszej wspólnoty obejmuje  rozważanie Słowa Bożego połączone z dzieleniem się tym, co nas poruszyło w medytowanym fragmencie, oczywiście w wolności. Nieodłącznym elementem naszych spotkań jest adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z modlitwą uwielbienia lub chwilą ciszy.  Zawsze tydzień po Wieczorze Uwielbienia spotykamy się na wspólnej Agapie i integracji mającej różne formy, np. wspólny posiłek i rozmowy, wspólne zabawy towarzyskie czy gry w planszówki itp.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej Wspólnoty, przyjdź we wtorek  o godz. 19.00 na Eucharystię, a później spotkajmy się w radości, przy stole byśmy mogli wspólnie chwalić Pana.

„Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.” 1 Tes 5, 16-18

Kim jesteśmy?
Jesteśmy uczniami, studentami, ludźmi pracującymi.
Jesteśmy księżmi, rodzicami, mężami, żonami, narzeczonymi, dziadkami, a przede wszystkim jedną wierzącą rodziną, pielgrzymującym Kościołem.

Co nas łączy? UWIELBIENIE!

Nasza Wspólnota składa się z ludzi przyjmujących swoje życie jako Boży plan. Ludzi ufających, że wszystko co ich spotyka, jest efektem Bożej Miłości, a każda sytuacja dzieje się nie bez powodu. Ludzi chcących żyć wiarą konsekwentną, Słowem Bożym, sakramentami, przykazaniami, którzy pragną  szukać woli Bożej i ubogacać się nawzajem.

Życie naszej Wspólnoty koncentruje się nie tylko  na comiesięcznych Wieczorach Uwielbienia, ale także na stałej cotygodniowej formacji, Eucharystii we wtorki oraz w niedziele o godz. 20.00. Wielbimy Boga całym naszym życiem codziennym, naszymi uczynkami, naszymi talentami, naszą modlitwą.

Zapraszamy Cię do naszej Wspólnoty – Wspólnoty Żywego Kościoła. Nie jest ważne, czy teraz masz dobry czas i wszystko w Twoim życiu się układa, czy też nie widzisz sensu życia, a każdy nowy dzień jest gorszy od następnego.

Bóg jest Miłością! Przyjdź Go z nami uwielbiać a On wypełni wszystkie pragnienia Twojego serca!